O tanečnej skupine

Harlekýn

Našu tanečnú skupinu Harlekýn založili Mgr. Táňa Petrovičová a PaedDr. Stanka Opátová v januári 2008. Postupom času sa skupina rozrástla až na 30 členov – dievčatá a chlapci vo veku 5 až 26 rokov.

Tancujeme na rôznych kultúrnych, spoločenských a firemných akciách doma, ale aj v zahraničí. Môžeme ponúknuť choreografie stepové, country tance, line dance, moderné country, country show, latinské tance a tance iných národov alebo moderné tance a contemporary. Každý tanec v inom kostýme a na rôzny počet tanečníkov.  Ďalej máme v repertoári Mexický tanec, Kankán, UV show alebo Ohňové show vhodné na večerné akcie. Okrem tanečných vystúpení ponúkame aj učenie tancov na kultúrnych a spoločenských akciách. 

Pridaj sa k nám

Ak máš rád/rada pohyb a vo voľnom čase sa nudíš, veľmi radi ťa privítame na našich tanečných tréningoch. Nezáleží na tom koľko máš rokov, či si začiatočník alebo pokročilý, pretože tanec je pre všetkých!

Na tréningoch sa venujeme všeobecnej pohybovej príprave, gymnastike a relaxačným cvičeniam a pod vedením skúsenej lektorky spolu trénujeme rôzne kroky a tanečné štýly.

Napíš nám na mail alebo vyplň kontaktný formulár, nezabudni spomenúť odkiaľ si ako sa voláš a či si už niekedy tancoval a my ťa budeme kontaktovať kedy a kde máš prísť na tréning.

Tešíme sa na TEBA!